Värske algatus “Harutame lahti”

Loomise kuupäev 05.05.2021

Värske algatus “Harutame lahti” soovib tõsta kooliõpilaste vaimse tervise teadlikkust.

Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühendus, Sotsiaalministeerium ja Delfi alustavad sel nädalal olulise projektiga, mille eesmärgiks on leevendada koroonakriisist tulenevaid raskusi põhikooli ja keskkooli õpilaste seas. Selleks on avatud veebikeskkond “Harutame lahti!”, kus erinevad eksperdid jagavad noortega oma teadmisi vaimse tervise, ärevuse, õppimisprotsessi, motivatsiooni hoidmise ja muudel taolistel teemadel. Infot jagatakse nii online-kohtumiste, podcastide kui ka artiklitena, mis on õpilastele tasuta kättesaadavad.

Täpsem informatsioon ja registeerimine toimub veebilehel delfi.ee/noorlink opens on new page

Viimati muudetud 05.05.2021.