Meie edu on koostöös

Loomise kuupäev 14.12.2023

Pidevalt muutuvas maailmas aitavad teadmised erinevate ametite kohta olla paindlik ja kohaneda tööturu uute nõudmistega.

Jätkates koostööd IVKHK-ga, oli meie kooli 9. klassi õpilastel 13. detsembril võimalus kohtuda IVKHK õpetajate ja tudengidega ning võtta osa 4 meistriklassist.

• Mocktailide valmistamise töötuba, kus õpilased valmistasid tudengide juhendamisel kokteilid, mille retseptid tulevad aastavahetuse laual kindlasti kasuks.
  • “Koka vürtside” viktoriinis saadud teadmised aitavad muuta aastavahetuse toidud veelgi maitsvamaks.
  • Juuksurite töötoas said tüdrukud teada, milliseid soenguid võiks pühadeks teha.

Iga õpilane sai külastada 2 töötuba.

Kõigi õpilaste nimel tänan ürituse korraldajat, IVKHK õpetajaid ja tudenge, ning avaldan lootust edaspidiseks koostööks ja õnnitleme kõiki saabuvate pühade puhul!

Edu! Tervist!

Tatiana Bolshakova, karjäärinõustaja

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 15.12.2023.