Uudised

Terves kehas terve vaim 26. jaanuar KJAPK


26.01.2023 viisid 8.a klassi õpilased Jegor, Gleb ja Sander enda loovtöö raames läbi vahva sportliku turniiri "Terves kehas terve vaim" ja et saada maksimaalset kasu enesearenguks, kutsusid lisaks oma kooli õpilastele osalema ka Maleva Põhikooli ja Tammiku Põhikooli õpilased.

Turniir õnnestus! Võistlused olid huvitavad!

Sai ennast proovile panna kiiruses, osavuses, taiplikkuses, koostöös. Õhkkond oli sõbralik ja toetav. Üritust rikastasid meie kooli 7. klassi tantsutüdrukute rühm, kes lõid positiivse ja energilise meeleolu. Ja loomulikult ei puudunud ka auhinnad - iga õpilane lahkus ürituselt lisaks heale tujule ka väikese kingikotiga.

Aitäh kõigile osalejatele! 

Marika Trei, direktor

Pildialbum on siin LINK

26.01.2023 viisid 8.a klassi õpilased Jegor, Gleb ja Sander enda loovtöö raames läbi vahva sportliku turniiri "Terves kehas terve vaim" ja et saada maksimaalset kasu enesearenguks, kutsusid lisaks oma kooli õpilastele osalema ka Maleva Põhikooli ja Tammiku Põhikooli õpilased.

Turniir õnnestus! Võistlused olid huvitavad!

Sai ennast proovile panna kiiruses, osavuses, taiplikkuses, koostöös. Õhkkond oli sõbralik ja toetav. Üritust rikastasid meie kooli 7. klassi tantsutüdrukute rühm, kes lõid positiivse ja energilise meeleolu. Ja loomulikult ei puudunud ka auhinnad - iga õpilane lahkus ürituselt lisaks heale tujule ka väikese kingikotiga.

Aitäh kõigile osalejatele! 

Marika Trei, direktor

Pildialbum on siin LINK