Uue aasta tervitus

Loomise kuupäev 21.12.2023

Kallis koolipere, tänan teid:

Õpilased – suurepäraste tulemuste ja eduka kooli esindamise eest 2023. aastal! 2024.aastal seisavad ees uued väljakutsed ja võimalused ning olen kindel, et koos kasutame need edukalt ära.

Lapsevanemad – koostöö ja toetuse eest! Teie pühendumus ja koostöö on olnud hindamatu ning on aidanud kaasa meie ühisele eesmärgile - laste haridusele ja heaolule.

Õpetajad, tugispetsialistid ja kõik koolitöötajad – tulemusliku  meeskonnatöö eest! Te olete mitte ainult õpetajad, tugispetsialistid ja koolitöötajad, vaid ka inspireerivad ja toetavad kolleegid. Teie kirg oma töö vastu on muutnud meie kooli õhkkonna eriliseks ja soodustab nii õpilaste kui ka kooli arengut.

Soovin teile peagi algaval uuel 2024 aastal:

Jätkuvat uudishimu ja uusi avastusi,

Õnnestumisi ja edu,

Tervist ja teotahet,

Sõbralikkust ja mõistmist!

Olgu uuel aastal päike säravam, tervis tugevam, rõõmud helgemad ja mured kergemad!

Head, õnnelikku ja edukat uut aastat!

Marika Trei, direktor

Viimati muudetud 27.12.2023.