Uudised

Turvalise interneti päev 2022 10. veebruar KJAPK


Traditsiooniliselt osaleb meie kool turvalise interneti päeval 8. veebruaril. Sel aastal osalesid õpilased HARNO korraldatud seminaril ja õppisid, kuidas sellel teemal õppetundi õigesti läbi viia. Päeva fookuses on märkamine ja hoolimine. Oluline on toetada ja arendada laste digimaailma mõistmist ning hakkama saamist sealsete ohtudega.

Algkooli õpilaste jaoks olid tunnid huvitavad ja informatiivsed. Ja vanemad õpilased proovisid end õpetaja rollis.

Pildialbum on siin LINK

Albina Rževskaja, õppejuht, informaatikaõpetaja

Traditsiooniliselt osaleb meie kool turvalise interneti päeval 8. veebruaril. Sel aastal osalesid õpilased HARNO korraldatud seminaril ja õppisid, kuidas sellel teemal õppetundi õigesti läbi viia. Päeva fookuses on märkamine ja hoolimine. Oluline on toetada ja arendada laste digimaailma mõistmist ning hakkama saamist sealsete ohtudega.

Algkooli õpilaste jaoks olid tunnid huvitavad ja informatiivsed. Ja vanemad õpilased proovisid end õpetaja rollis.

Pildialbum on siin LINK

Albina Rževskaja, õppejuht, informaatikaõpetaja