Terves kehas terve vaim

Loomise kuupäev 12.06.2024

Õppeaasta viimasel koolipäeval toimus  meie koolis spordipäev ”Terves kehas terve vaim”. Võistlustulle tormas 1.- 8. klasside koolipere. Noored sportlased said proovile panna nii oma kiiruse, osavuse kui  ka tähelepanu ja omavahelise koostööoskuse.

Lapsed osalesid mitmetel aladel sealhulgas: täpsem jalgpallur, soo ületamine, aarde jaht, joonistame kaheksa, korvpallivised, köievedu. Õpilased andsid endast parima ning võistlused möödusid sportlikus ja sõbralikus vaimus. Spordipäev oli  igati õnnestunud ning pakkus rõõmu ja positiivseid emotsioone kõigile osalejatele.

Täname osalemise eest I-III kooliastmete õpilasi ja nende klassijuhatajaid, aineõpetajaid ja tublimaid kohtunike! Täname ka õpetajaid, kes näitasid õpilastele enda osavõtuga, et terves kehas on terve vaim!

Soovime kõigile päikesepaistelist ja sportlikku suve!

Inna Mällo, Siim Abner kehalise kasvatuse õpetajad

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 14.06.2024.