Suurepärane Ahtme Põhikooli mudilaskoor sõidab XIII noorte laulupeole

Loomise kuupäev 02.05.2023

21. aprillil Jõhvi Kontserdimajas toimus Ida-Viru mudilaskooride proov-ettelaulmine XIII noorte laulupeo jaoks.

Ahtme Põhikooli mudilaskoor edukalt läbis kõiki konkurssi eesmärke ning sai žürii poolt (žüriisse kuulusid dirigendid Maret Poll ja Niina Esko) kõrgeima hinnangu ehk suurepärane.

Žürii hindas meie koori pehmet vokaali, puhta intonatsiooni ja selget diktsiooni. Samuti sai koor loa esindada kooli ja linna Tallinnas toimuval XIII noorte laulupeol. Laulupidu toimub 30.06-02.07.2023 Tallinnas. Koorijuht - Olga Portnova, kontsertmeister Jelena Zabramski. Täname kõiki koorilauljad, te olete parimad!

Suurimad tänusõnad kuuluvad ka lapsevanematele toetuse eest!  Ja meie võrratu koori dirigent ja muusikaõpetaja Olga Portnova. Suur tänu Olga Teie pühendumuse ja armastuse eest, mis viis meie koori suurepärase saavutuseni!

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Mudilaskoori video

Viimati muudetud 12.05.2023.