Super töö, Ahtme PROGEJAD!

Loomise kuupäev 19.05.2023

Tänavu meie kooli 2 klassi õpilased osalesid FIRST LEGO League Explore programmis, mis on mõeldud 5 – 9 aastastele lastele, kus LEGO WeDo robootikakomplekte ja LEGO klotse kasutades uuritakse reaalelulisi teemasid ja tehakse esimesed sammud robootika, tehnoloogia ja tehnika valdkonda.

Hooaja teema oli SUPERPOWERED. Lapsed uurisid, kust me energiat saame ja kuidas me seda kasutame, uurisid energiaallikute mõju, loosid oma kodukohale parem energiateekond ja jagasid õpitut meeskonna plakatil.

FIRST LEGO League saadiku Ramon Rantsuse sõnul meie tiim tegi “super töö! Väga lahe meeskond tundub teil olevat ja lapsed on kõik osa võtnud nii mudeli ehitamisest kui ka plakati tegemisest. Tundub, et meeskond saab omavahel hästi läbi ja koostöö sujub! Tublid!

Mudelid, sh liikuvad mudelid on lahedad ja läbi mõeldud. Elektri auto on samuti väga kihvt!”

Ahtme PROGEJAD tiimi koosseis:

• Anna Mihhailovskaja,
  • Daniil Nikitin,
  • Diana Prokofeva,
  • Georgi Guštšin.
  • Kamilla Kit,
  • Serafim Ussanov.

Täname Ahtme PROGEJAD tiimi super töö eest!

Irina Memetova, tiimi juhendaja, robootika huviringi juhendaja

Siin on meie video

Viimati muudetud 23.05.2023.