Spordiuudised

Loomise kuupäev 01.11.2023

Märkamatult oleme käinud koolis juba kaks kuud ja meie kooli õpilased on osalenud mitmetel
spordivõistlustel. Uudistes võtame kokku septembri- ja oktoobrikuu spordivõistluste tulemused. Ahtme põhikooli õpilased osalesid aktiivselt Kohtla-Järve liikuma seeriavõistlustel mida korraldas Kohtla-
Järve Kool. Kokku toimus 3 etappi (05.sept, 19. sept ja 09. okt) meie õpilased said võidurõõmu tunda
kõikidel etappidel. Võistlustel osalesid 2.-9. klassi õpilased, jooksu distantsideks olid 1km - 3km. Jooksu
protokollidega on võimalik tutvuda koolis kehalise kasvatuse õpetajate juures.

Nagu traditsiooniks on saanud siis ka seekord osalesime Heategevuslikul teatejooksu võistlustel
(22.sept). Võistluse formaat on olnud alati üks ja see on pakkuda lastele liikumisrõõmu ja aidata neid
kellel ei ole võimalik ise liikuda. Meie kool osales viie võistkonnaga, osalejateks olid 4.-8. klassi õpilased.

Kohtla-Järve koolidevahelised jalgpalli võistlused lõppesid meie koolile edukat. Meie kuni viiendate
klasside pallivõlurid saavutasid turniiril igat tubli III kohta. 6.-7. klasside noormehed saavutasid samuti III
kohta. 8.-9. klasside võistkond saavutas kokkuvõtteks VI koha. Õnnitleme veelkord kõiki osalejaid.

Kohtla-Järve koolidevahelised teatevõistlused olid samuti edukad meie kooli õpilastele.
Pendelteatejooksus saavutasid kõik meie kooli võistkonnad (3.-5 klass, 6.-7. klass ja 8.-9. klass) tubli IV
koha. Ringteatejooksus saavutas 3.-5. klassi võistkond tubli II koha. 8.-9. klasside võistkond saavutas
suurepärase I koha. Õnnitleme kõiki võitjaid ja osalejaid.

Järgmised Kohtla-Järve koolidevahelised võistlused toimuvad rahvastepallis ja saalihokis. Hoiame meie