Seikluslik restart

Loomise kuupäev 26.09.2022

22.09.2022 toimus Kohtla-Järve Ahtme Põhikoolis HTM poolt rahastuse saanud kolmas õpihuvilaagri päev kus osalesid 6. – 9. klasside õpilased. Õpihuvilaagri SEIKLUSLIK RESTART väljasõidud toimusid suundade kaupa mida õpilased on ise endale valinud.

Meie koolis on võimalik valida endale meditsiini-, tehnoloogia-, pedagoogika-, ettevõtlikkuse-, ning meedia suund. Vastavalt õpilaste huvidele ja suundadele toimusid ka mitmed õppereisid.

Ettevõtlikkuse- ja meedia suuna õppepäev oli kõige pikem kus õpilased said külastada ERR uudiste toimetust ja ETV+ televisiooni, Coca-Cola HBC Eesti peakontorit ja teadusstuudiot Rakett 69.

Meditsiiniline suund külastas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kukruse struktuurüksust ning TalTeh Virumaa kolledžit.

Tehniline suund külastas AHHAA teaduskeskust ja pedagoogiline suund külastas Tartu Ülikooli Narva Kolledžit.

Täname koostöö ja läbi viidud ekskursioonide eest Darja Saar, Küllike Kullerkupp, Olesja Zeel, AHHAA teaduskeskus, Kristi Märtin, Alice Rahuoja, Ekaterina Taklaja, Marina Zastrogina, Julia Šeremetova.

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Heli Lebedeva, projektijuht

Viimati muudetud 27.09.2022.