Robot Otto targalt internetis

Loomise kuupäev 05.02.2024

Lastekaitse Liit on loonud lastele suunatud teavitusmaterjali “Targalt internetis digikalender – Robot Otto targalt internetis”.

I kooliastmele Teavitusmaterjal “Targalt internetis digikalender – Robot Otto targalt internetis”  asub siin LINKlink opens on new page

• Teavitusmaterjal koosneb 24 ülesandest, milles robot OTTO juhatab last läbi Targalt internetis digikalendri.
  • Digikalendris leiab iga numbri alt põneva teema ja ülesande, mis laiendab lapse teadmisi arvutimaailmast, õpetab nii arvuti kasutamise põhitõdesid kui ka keerulisemat küberturvalisust.
  • Kui kõik 24 ülesannet on tehtud, siis saab õige vastuse sisestades endale diplomi.
  • Autor: Mikk Oad, Rocca al Mare kooli informaatikaõpetaja ja I kooliastme digiõpiku autor.

Kuidas kasutada: teavitusmaterjali saab laps läbida iseseisvalt kodus või lahendada ülesandeid klassiruumis või miks mitte ka näiteks noortekeskuses.

Viimati muudetud 05.02.2024.