Piirkondlik üritus "Demokraatiapäev. Olla Euroopa kodanik"

Loomise kuupäev 30.11.2022

25. novembril toimus Kohtla-Järve Kultuurikeskuses piirkondlik üritus "Demokraatiapäev. Olla Euroopa kodanik". Osalejateks olid 9. klasside õpilased, kes panid oma teadmised Eesti riigist proovile, osalesid spontaansete kõnede esinemisel ning teostasid ka ajarännaku Euroopa Liidu loomise aastatele. Kohalike õpetajate poolt loodud ELst videod, õpilaste teatraliseeritud etendused ja sõbralik õhkkond lõid ebaformaalse teadmiste omandamiseks suurepäraseid võimalusi. Tuju kõigil osalejatel oli hea, saiakesed maitsvad ja auhinnad motiveerivad!

Suured tänud Kohtla-Järve Kesklinna ja Maleva Põhikoolidele ning Ida-Viru Ettevõtluskeskuse ja Narva Europe Directi teabekeskusele ürituse korraldamise tiheda koostöö eest!

Olga Mesilane, sotsiaalainete õpetaja ja ürituse kaaskorraldaja

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 30.11.2022.