Piirkondlik keelekümblusüritus „Jõulukokkutulek“

Loomise kuupäev 08.12.2022

07.12.2022 toimus meie koolis seitsmendat korda traditsiooniline piirkondlik keelekümblusüritus „Jõulukokkutulek“. Hea meel oli üle pika aja kokku saada, suhelda ja koos õpitubades osaleda. Tänase kohtumise eesmärgiks oli luua rikkalik keelekeskkond, teha koostööd, arendada ettevõtlikkust ja äratada huvi eesti keele ja kultuuri vastu said täidetud. Saime koos laulda, tantsida, teha endale kingikotti käsitöökomme ning veel paar ideed kuidas on võimalik kiiresti teha meene ja kuuseehe, kas siis kingituseks või kodu kaunistamiseks. Kõik õpilased olid väga tublid ja tulemused olid suurepärased.

Täname teid meie head koostööpartnerid ja sõbrad Kohtla-Järve Maleva, Tammiku, Järve, Kesklinna, Slaavi põhikoolid ja Jõhvi Vene Põhikool!

Uute huvitavate kohtumisteni!

Heli Lebedeva, projektijuht

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 08.12.2022.