Palju õnne, armas kool!

Loomise kuupäev 17.10.2022

Täna saab meie kool 60-aastaseks.

60.aastaga on meie kool muutunud tugevaks kooliks, kes on oma olemasolu täielikult õigustanud ja kindlustanud ning kellel on tugevad ja kindlad traditsioonid ja väärtused.

Meie läbiv väärtus oleme kõik meie - üks koolipere. Me teeme kõik koos ühte asja ja see on õppimine, meie õpetajad õpetame õpilasi ja õpilased õpetavad omakorda meid. Me teeme koostööd. Läbi selle me ka areneme koolina ja muutume iga aastaga aina edukamaks ja tugevamaks kooliks.

Meid iseloomustab see, et meil on parimad õpetajad. Meie koolis on ääretult huvitav ja palju erinevaid võimalusi – meil on huvitavad ja arendavad õppesuunad, meil on loovad huviringid, meil on oma pere- ja koolimuuseum, meil on loodusmuuseum, meil on kunstigalerii. Me oleme mitmekesised.

Meil on koolis turvaline olla, sest meil on parim tugimeeskond koolis ja meie jaoks on oluline igaüks. Meie jaoks on oluline üksteisest hoolimine ja lugupidamine. Me ei jäta oma kaaslast hätta.

Me seame realistlike eesmärke ja see on meil kõigil ühine – edukalt õppida ja väärikalt käituda ning me teeme kõik endast oleneva, et antud eesmärk saavutada.

Eelmisel õppeaastal esindasid õpilased meie kooli väga edukalt erinevatel olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel. Linna aineolümpiaadides saavutasid õpilased 4 esimest kohta, 8 teist kohta ja 8 kolmandat kohta. Mitmeid esikohti saavutati ka võistlustel Erudiit, erinevatel spordivõistlustel, demonstreerides sellega, et meie kooli õpilased on andekad mitmel rindel.

Me väärtustame koolis tervist tervikuna – me tuleme kooli puhanuna, me sööme kooli sööklas tervislikku toitu, me oleme aktiivsed. Me väärtustame meid ümbritsevat keskkonda ning hoolime koolivarast.

Need on meie väärtused, mida on oluline meeles pidada ja järgida, sest just need muudavad meie kooli ainulaadseks ja kordumatuks.

Meie 2021. aasta lõpetaja Alina Ignatievskaja kirjutas, et võime oma kooli üle uhked olla ning kõigil on hea meel õppida meie koolis ning meie linnas pole parimat kooli.

Teeme kõik koos nii, et me saaksime alati öelda neid sõnu meie kooli kohta, sest just teie armas koolipere ehitate üles ja annate koolile oma ainulaadse näo ja kuvandi.

Palju õnne kooli sünnipäeva puhul!

Marika Trei, direktor

Pildialbumid on siin LINKlink opens on new page ja siin (MTÜ db Studio Art) LINKlink opens on new page

Joonistuse näitus kooli sünnipäevaks “Palju õnne, kool!” on siin LINKlink opens on new page

Täname kõiki aktiivse osalemise eest!

Viimati muudetud 27.12.2022.