Uudised

Õppereis robootikafestivalile Robotex International 2022 28. november KJAPK


25. novembril külastasud meie kooli robootika huviringide õpilased robootikafestivali Robotex International 2022 Tallinna Saku Suurhallis. 

Iga aasta läbi robootika suursündmuse külastamist me toetame inseneriharidust ning tuleviku talente. 

Õppereisi käigus nägid lapsed tipptehnilisi robootika- ja programmeerimisvõistlusi ning laiahaardelist tehnoloogianäitust, jalutasid Tallinna Raekoja platsi jõuluturul ning hea meelega autobussis laulsid ilusaid jõululaule. 

Pildialbum on siin LINK

25. novembril külastasud meie kooli robootika huviringide õpilased robootikafestivali Robotex International 2022 Tallinna Saku Suurhallis. 

Iga aasta läbi robootika suursündmuse külastamist me toetame inseneriharidust ning tuleviku talente. 

Õppereisi käigus nägid lapsed tipptehnilisi robootika- ja programmeerimisvõistlusi ning laiahaardelist tehnoloogianäitust, jalutasid Tallinna Raekoja platsi jõuluturul ning hea meelega autobussis laulsid ilusaid jõululaule. 

Pildialbum on siin LINK