Õppepäev meedia ja majanduse suundade õpilastele

Loomise kuupäev 12.04.2023

Eile toimus meie kooli meedia ja keelte ning ettevõtliku õppesuuna väljasõit Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva hoonesse ning Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskusesse.

Õpilastele tutvustati  IVKHK õppekohti, erinevaid osakondi ja erialasid, põhjalikum ülevaade erialadest oli multimeedial. Õpilased said selles vallas ka oma kätt proovida ning vaimu teritada.

Sisekaitseakadeemia Narva õppehoone külastuse käigus tutvusime uue ja väga omapärase hoonega ning nelja julgeoleku erialaga. Saime külastada stimulatsiooniklassi ja ehituselt uudset lasketiiru, töötajate puhkeruume, mille osa on projekteeritud “Tark maja” põhimõtet järgides.

Päeva lõpetas kaunis kevadilm ja imeliselt soe päike. Täname IVKHK ja Sisekaitseakadeemia kolledžit meeldiva ja sooja vastuvõtu eest!

Heli Lebedeva, Marje Veiser
Ahtme Põhikooli õpetajad

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 21.04.2023.