Näituse "Saša Putrja kaunis maailm" avamine

Loomise kuupäev 09.03.2023

8. märtsil toimus meie koolis uue näituse "Sasha Putrya kaunis maailm" avamine. Näituse kuraator kulturoloog ja publitsist Marina Loginova viis meie õpilaste jaoks kolm näituse ekskursiooni. 

Noore Ukraina kunstniku Sasha Putrya (1977-1989) joonistustel on muinasjutulised ja ajaloolised süžeed, portreed, loomad ning vaimsed- ja kosmose teemad. Samas on tema lapselikult naiivsed teosed täis sügavat tarkust, kõrget vaimsust, harmooniat, erakordset ilu ja elurõõmu, nad säravad erksates värvides ja on hämmastavalt täiuslikud - neis on kehastunud Sasha enda ainulaadne  ja kaunis vaimne maailm, tema ilu universum.

Täname näituse korraldajat - Eesti Roerich Seltsi koostöö eest. 

Olga Mesilane, sotsiaalainete õpetaja

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 17.03.2023.