Motivatsioonipäev Ahtme Põhikoolis

Loomise kuupäev 10.11.2023

Miks on tore olla viieline? Muidugi sellepärast, et püüdlikuna, motiveeritud ning teadmiste ja oskuste omandamise poole liikuva õpilasena oled sa huvitav suhtleja, sul on rohkem valikuvõimalusi tulevikus ja SULLE VÕIMALDATAKSE MOTIVATSIOONIPÄEVI AHTME PÕHIKOOLIS!

08.11.2023 toimus meie tublimate õpilaste jaoks korraldatud õppekäik! Tartu külastamine algas Eesti Rahva Muuseumi ekskursioonist, kust saime nautida muljetavaldavaid näitusi, täiendasime oma teadmisi Eesti ja meie vennasrahvaste ajaloost ning katsetada interaktiivseid eksponaate.

Seejärel liikusime Vanemuine teatrisse - seal piilusime, mis elu käib teatri telgitaguses ja avastasime, et teater ei koosne vaid lavast, vaid selle taga seisab suur ettevalmistustöö. Proovisine ka ise valmistada kunstkooke, mida arvatavasti võiks “maitsta” üks kuulus näitleja, kuna esmapilguga ei saagi aru, et need pärised pole. Vanemad õpilased üritasid olla näitlejate rollis ning praktiseerisid erinevaid nippe, mida kasutatakse etenduste esitamisel.
Meeldivalt väsinud ja täis muljeid sõitsine kodu poole!

Täname Eesti Rahva Muuseumit ning Vanemuine teatri lahke vastuvõtu eest!

Marika Talli, klassiõpetaja

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 10.11.2023.