Lastevanemate konverents “Mitmekesisus kui edasiviiv jõud”

Loomise kuupäev 31.03.2023

Maailm meie ümber muutub kiiresti. Lennart Meri on öelnud: “Muutuvas maailmas võidab see, kes maailmaga koos käib, käib natukene kiiremini kui maailm. Jõuab maailmast ette, oskab ette näha neid probleeme, neid küsimusi, neid lahendusi, mida elu talle seab."

Ja selleks me 30.03.2023 terve kooliperega - vanemad, õpilased, koolitöötajad - tulime kokku, et liikuda edasi, areneda, teha meie koolis pakutav haridus veelgi perspektiivikamaks ja atraktiivsemaks. Meie kohtumise eesmärk oli hinnata ja arendada meie koolis toimivaid õppesuundasid. Eesmärk sai täidetud 100%. Suur tänu lapsevanemad, õpilased, koolitöötajad - kaasa rääkimast, mõtlemast ja panustamast.

Koos me oleme jõud, mis paneb mäed liikuma!

Marika Trei, direktor

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 03.04.2023.