Lastevanemate konverents "Andekus, kui edasiviiv jõud" 27. jaanuar KJAPK

Parimad asjad maailmas ei ole asjad

Meie kool on väga uhke oma andekate õpilaste üle! 26. jaanuaril toimus Kohtla-Järve Ahtme Põhikoolis vanemate konverents "Andekus kui edasiviiv jõud", mis oli pühendatud andekatele õpilastele ja andekuse fenomenile. Oma loomingulisest teest, selle rõõmudest ja muredest  jutustasid meie kooli noored kunstnikud, muusikud, insenerid ja sportlased.

Konverentsi külaliseks oli kulturoloog ja publitsist Marina Loginova, kes jutustas uue teadvuse laste fenomenist ja lühikest elu elanud noorest andekast kunstnikust Saša Putrjast.

Soovime kõigile talentidele kasvu, arengut ning rõõmustage meid ikka oma saavutustega!

Olga Mesilane, sotsiaalainete õpetaja

Pildialbum on siin LINK