Kohtla-Järve koolinoorte jalgpalli võistlused

Loomise kuupäev 14.09.2022
  • 07. septembril toimusid Ahtme kunstmuru staadionil Kohtla-Järve koolinoorte jalgpalli võistlused. Osales kokku 5 kooli. Ahtme Põhikooli poisid osalesid võistlustel väga tublit.

Esimene mäng mängiti Maleva põhikooli võistkonnaga kus kahjuks tuli vastu võtta 1:3 kaotus. Teises mängus mängisime Erakool Intellektiga ja mängu suutsid meie noormehed 3:0 võita. Päeva kolmandas mängus oli vastasteks Tammiku põhikooli võistkond, kus mängisime 0:0 viiki. Päeva viimases mängus võitsid meie poisid 3:0 Slaavi põhikooli võistkonda.

Turniiri lõpuks saavutasid meie kooli poisid väga tubli III koha!

Võistkonda kuulusid: Emiljan Salminš, Mihhail Hegai, Pavel Adamson, Ilja Popov, Eryk Artur Krawczyk, Timur Tsupsman, Matvei Glistin, Aleksander Lis, Ilja Guštšin.

• 13. septembril toimusid Ahtme staadionil 6.-7. klasside koolinoorte jalgpalli võistlused. Osales kuus Kohtla-Järve kooli. Meie kooli võistkond mängis tublilt ja saavutas III koha.

Võistkonda kuulusid: Eryk Artur Krawczyk, Emiljan Salminš, Igor Jan Krawczyk, Max Papakul, Jegor Pronin, Artjom Hasbulatov, Marat Šatalov, Maksym Shevchenko

• 14. septembril toimusid Ahtme staadionil 8.-9. klasside koolinoorte jalgpalli võistlused. Osales viis Kohtla-Järve kooli. Meie kooli võistkond mängis tublilt ja saavutas III koha.

Võistkonda kuulusid: Bohdan Demchuk, Egor Klimenkov, Mihhail Gussev, Ivan Hlobõstin, Maksim Karpov, Erik Papakul, Jaroslav Melnikov, Ilja Lis, Ivan Shevchenko, Igor Jan Krawczyk

Palju õnne meie tublidele jalgpalluritele!

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Siim Abner, kehalise kasvatuse õpetaja

Viimati muudetud 15.09.2022.