Kingi koolile raamat

Loomise kuupäev 16.11.2022

Raamatukogude aasta 2022

„Kingi koolile raamat“ kampaania viib kokku kooliraamatukogud ja raamatusõbrad, et toetada koolilaste lugemisindu.

Meie kooliraamatukogu on koostanud nimekirja teostest siin https://www.raamatukogudeaasta.ee/kingikoolileraamat/kohtla-jarve-ahtme-pohikool/link opens on new page, millest meie õpilased kõige enam puudust tunnevad. Ehk seisab just mõni nendest teostest sul nukralt kodus või soovid raamatuid lastele raamatukogude aasta puhul kinkida?

KUIDAS OSALEDA?

1. Vali välja kool, kuhu soovid raamatuid annetada. Osalevad koolid leiab www.raamatukogudeaasta.ee/kingikoolileraamatlink opens on new page

2. Vaata, mis raamatutest antud kool puudust tunneb. Äkki on just need raamatud su enda raamaturiiulisse seisma jäänud või oled valmis neid ostma ja kooliraamatukogule annetama. Palun veendu, et kasutatud raamat on terve ja korralik.

3. Toimeta raamatud kooli. 

Raamatuid saab kooliraamatukogudele kinkida novembri lõpuni. Kampaaniat veavad eest raamatukogude aasta, Eesti Lastekirjanduse Keskus, Eesti Hoiuraamatukogu ja kooliraamatukogud üle Eesti.

#raaamatukogudeaasta

Viimati muudetud 16.11.2022.