Inspiratsioonipäev projekti Moedemm raames

Loomise kuupäev 18.03.2024

14. märtsil meie koolis toimus inspiratsioonipäev Moedemm projekti raames. Sel aastal projekti teemaks on valitud "Galaktiline avastusseiklus".

Projekti osalejad kohtusid Kohtla-Järve Ahtme põhikoolis, tutvusid omavahel ja osalesid temaatilises töötoas.
Moedemm on Ida-Virumaa koolide noortele suunatud projekt, mis sai alguse Kohtla-Järve Järve Koolist ja jätkab nüüd rändkarikana Kohtla-Järve Ahtme Põhikoolis.

Moedemmi sündmus toimub 19. aprillil Kohtla-Järve Kultuurikeskuses. Kutsume moehuvilisi üritusele, sissepääs on tasuta.

Svetlana Putkonen, projektijuht

Moedemm-2024. Inspiratsioonipäev.  Kuidas ühendada universumi sügavust  siidilõnga tehnikas punumisega? Hõlpsasti!

Töö siidilõngaga on alati kaasahaarav loovus. Kuid sel korral otsustasime tavapärastest tehnikatest kõrvale kalduda. Tulemusena saime ilusa kaelaripatsi ja kaunistuse kosmose värvides. Universum inspireerib lõpmatult!

Tatiana Shtikkel, abiõpetaja, ringijuht

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 18.03.2024.