Inimõiguste Instituudi posternäitused

Loomise kuupäev 06.11.2023

Oktoobris ja novembris olid meie koolis kaks ebatavalist külalist - kaks Inimõiguste Instituudi posternäitust.

Mis teeb need näitused eriliseks? Näitus "Eesti rändeajastul" avab ukse minevikku, näidates, kuidas ränne on mõjutanud Eesti rahvastiku ja ühiskonna kujunemist viimase kahe sajandi jooksul. Näitus räägib ka tänapäeva rände- ja põgenike probleemidest. Teine näitus tutvustab inimõiguste ülddeklaratsiooni, mis tagab kõigile inimestele võrdsed õigused ja vabadused.

Meie kooli õpilased said võimaluse süüvida nendesse teemadesse, arutleda, esitada küsimusi ja õppida midagi uut ja huvitavat. See oli lõbus ja õpetlik kogemus, mis aitas meil paremini mõista inimõiguste tähtsust ja rände mõju Eesti ühiskonnale. Loodame, et koostöö Inimõiguste Instituudiga jätkub ning sellised põnevad mitteformaalsed tunnid toimuvad ka tulevikus veelgi.

Olga Mesilane, sotsiaalainete õpetaja

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Viimati muudetud 06.11.2023.