Uudised

Esimese advendiküünla süütamine 28. november KJAPK


Ühes lumehelvestega,

pehmete ja valgetega,

algamas on taas see aeg,

mida saatmas rõõm ja naer,

tulemas neid kokku neli,

kestes jõulurõõmudeni.

Tarmo Selter

Hea koolipere,

Täna me süütasime traditsiooniliselt igas klassis küünla, millega algas meie koolis jõuluootuse, rahu ja headuse aeg. Märgakem üksteist ja peame meeles meie kooli ühte väärtustest – oskust väärtustada üksteist.

Kaunist esimest adventi ja jõuluootuse algust!

Marika Trei, direktor

Pildialbum on siin LINK

Ühes lumehelvestega,

pehmete ja valgetega,

algamas on taas see aeg,

mida saatmas rõõm ja naer,

tulemas neid kokku neli,

kestes jõulurõõmudeni.

Tarmo Selter

Hea koolipere,

Täna me süütasime traditsiooniliselt igas klassis küünla, millega algas meie koolis jõuluootuse, rahu ja headuse aeg. Märgakem üksteist ja peame meeles meie kooli ühte väärtustest – oskust väärtustada üksteist.

Kaunist esimest adventi ja jõuluootuse algust!

Marika Trei, direktor

Pildialbum on siin LINK