Uudised

Eesti Olümpiaakadeemia tunnustas meie kooli 03. mai KJAPK


28. aprillil Tartus toimus Eesti Olümpiaakadeemia aastakonverentsil ja täiskogu. Liikumisaastast ja maailmas toimuvast lähtudes oli paneeldiskussiooni teemaks: “Liikumine kui kaitsevõime tugevdaja”. Eesti Olümpiaakadeemia avaldas tunnustuse meie koolile Kohtla-Järve koolide X kooliolümliamängude eduka korraldamise eest. Rinnamärgid ja tänukaardid said 5 paremat olümpiaakadeemikut ja olümpiahariduse huvilist. 

Rohkem infot konverentsist ja fotogaleriid saab vaadata siit LINK

Inna Mällo, kehalise kasvatuse õpetaja

28. aprillil Tartus toimus Eesti Olümpiaakadeemia aastakonverentsil ja täiskogu. Liikumisaastast ja maailmas toimuvast lähtudes oli paneeldiskussiooni teemaks: “Liikumine kui kaitsevõime tugevdaja”. Eesti Olümpiaakadeemia avaldas tunnustuse meie koolile Kohtla-Järve koolide X kooliolümliamängude eduka korraldamise eest. Rinnamärgid ja tänukaardid said 5 paremat olümpiaakadeemikut ja olümpiahariduse huvilist. 

Rohkem infot konverentsist ja fotogaleriid saab vaadata siit LINK

Inna Mällo, kehalise kasvatuse õpetaja