Mis? Kus? Millal?

Sisestatud irina.memetova poolt T, 16.04.2024 - 09:05

13. aprillil toimus Kohtla-Järve Loomemajas klubi "Erudiit" 30. aastapäevale pühendatud piirkondlik  intellektuaalmäng “Mis? Kus? Millal?". Meie kooli esindas mängul 9.b klassi võistkond. Tüdrukud esinesid edukalt ja saavutasid II.koha.

Õnnitleme osalejaid:

• Valeria Tassinkevitš
  • Vlada Tassinkevitš
  • Anastassia Prokofjeva

Tublid!

Valentina Ohhapkina, 9.b klassi klassijuhataja

Ülevaate toimunud spordivõistlustest

Sisestatud irina.memetova poolt N, 11.04.2024 - 11:08

Peale pikka pausi on toimunud 3.-5. klassidele kaks spordivõistlust. Noormehed võtsid mõõtu saalijalgpallis ja tüdrukud pallilahingus. Meie kooli õpilased osalesid võistlustel edukalt. Noormehed saavutasid jalgpallis tubli III koha ja tüdrukud pallilahingus II koha.

Õnnitleme võistlustel osalejaid.

Inna Mällo ja Siim Abner, kehalise kasvatuse õpetajad

KüberNööpnõel 2024

Sisestatud irina.memetova poolt E, 08.04.2024 - 11:06

KüberNööpnõel on 1.-6. Klassile toimuv koolisisene digitaalse ohutuse ja küberkaitse teemasid tutvustav võistlus.  Ülesanded on loonud digitaalse ohutuse eksperdid ja küberkaitse talendid, et panustada meie kõige nooremate ehk "KüberNööpnõelte" huvisse IT teemade ja ohutuse vastu.

Tänavu meie koolis me avastasime 24 õpilast, kelle testi tulemused olid tipptasemel, ning kelle üle me tunneme uhkust! Iga päev!

Infojuht

Eno Raua loomingule pühendatud linnaüritus

Sisestatud irina.memetova poolt E, 01.04.2024 - 14:09

27. märtsil 2024.a toimus Kohtla-Järve Kesklinna Põhikoolis Eno Raua loomingule pühendatud linnaüritus. Võistkondlikus mängus osalesid 6.a klassi õpilased Taissia Kornõljeva, Artem Laveev ja Sofja Nerobova, kes said II koha.

Kiidame ja täname 6. a klassi õpilasi linnaüritusel aktiivse osalemise eest.

Irina Nogina, eesti keele õpetaja

Pildialbum on siin LINKlink opens on new page

Lihavõttemunade näitus

Sisestatud irina.memetova poolt E, 25.03.2024 - 15:26

Meie koolil on palju toredaid traditsioone. Igal aastal on kooliperele rõõmu ja elevust valmistanud lihavõteteks kaunistuste meisterdamine. Varasemalt oleme kevadpühadeks joonistanud postkaarte ja teinud temaatilisi kompositsioone. Sellel aastal meie kooli õpilased valmistasid  erinevatest materjalidest lihavõttemunad. Lihavõttemunad on nii ilusad ja üsna  erinevad. Aitäh kõigile osalemise eest!

Anna Pirogova, huvijuht

Asu jälgima