Kohtla-Järve Ahtme Põhikool

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine, parkla sissesõit on Õpetajate tänava poolt

Transport

Autobussid Nr 17, 28, 29, peatus Ahtme Gümnaasium

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Tugipersonal Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Svetlana Skorobogatova

Direktor
+372 3371892
direktor@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 15:30-17:30

Marika Trei

Keelekümbluse õppejuht
Inimeseõpetuse õpetaja
+372 58052486
marika.trei@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Albina Rževskaja

Õppejuht 5-9 klassid
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Jekaterina Voronova

Õppejuht 1-4 klassid
Algklasside õpetaja
+372 55526844
jekaterina.voronova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Tugipersonal (3)

Tatiana Bolshakova

Õppenõustaja
tatiana.bolshakova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Tatjana Tailakova

Sotsiaalpedagoog
+372 59818082
tatjana.tailakova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Nadežda Treiman

HEV õpilaste õppe koordineerija
+372 59818080
nadezda.treiman@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00
Õpetajad (43)

Darja Bojetskaja

Loodusõpetuse õpetaja
Eesti keele õpetaja
darja.bojetskaja@ahtmepk.edu.ee


Aleksandra Buhvestova

Pikapäevarühma kasvataja
Raamatukoguhoidja
+372 59818106
aleksandra.buhvestova@ahtmepk.edu.ee


Natalia Bõstrova

Inglise keele õpetaja
natalia.bostrova@ahtmepk.edu.ee


Ilona Derbinova

Inglise keele õpetaja
ilona.derbinova@ahtmepk.edu.ee


Svetlana Derdessova

Matemaatikaõpetaja
svetlana.derdessova@ahtmepk.edu.ee


Anastassia Dõljan

Võõrkeelte õpetaja
anastassia.doljan@ahtmepk.edu.ee


Tatjana Galašova

Algklasside õpetaja
tatjana.galasova@ahtmepk.edu.ee


Niina Gorškova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
niina.gorskova@ahtmepk.edu.ee


Valentina Ivanova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivanova@ahtmepk.edu.e


Valentina Ivantsova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivantsova@ahtmepk.edu.ee


Irina Jakovitskaja

Eripedagoog
irina.jakovitskaja@ahtmepk.edu.ee


Olga Jeltsova

Algklasside õpetaja
olga.jeltsova@ahtmepk.edu.ee


Jelizaveta Komissarova

Algklasside õpetaja
Eesti keele õpetaja
jelizaveta.komissarova@ahtmepk.edu.ee


Hanna Kotenko

Inglise keele õpetaja
hanna.kotenko@ahtmepk.edu.ee


Krista Kõrvemaa

Muusikaõpetaja
Eesti keele õpetaja
krista.korvemaa@ahtmepk.edu.ee


Inga Kütt

Klassiõpetaja
Eesti keele õpetaja
inga.kytt@ahtmepk.edu.ee


Heli Lebedeva

Eesti keele õpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Majandusjuht
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee


Maria Leshkovich

Inglise keele õpetaja
maria.leshkovich@ahtmepk.edu.ee


Valentina Matsievska

Algklasside õpetaja
valentina.matsievska@ahtmepk.edu.ee


Olga Mesilane

Ühiskonnaõpetuse õpetaja
olga.mesilane@ahtmepk.edu.ee


Tatjana Misišina

Matemaatikaõpetaja
tatjana.misisina@ahtmepk.edu.ee


Inna Mällo

Kehalise kasvatuse õpetaja
inna.mallo@ahtmepk.edu.ee


Irina Nogina

Eesti keele õpetaja
irina.nogina@ahtmepk.edu.ee


Valentina Ohhapkina

Bioloogiaõpetaja
valentina.ohhapkina@ahtmepk.edu.ee


Margarita Ossipenko

Abiõpetaja
Eesti keele õpetaja
margarita.ossipenko@ahtmepk.edu.ee


Elena Papieva

Algklasside õpetaja
elena.papieva@ahtmepk.edu.ee


Yulia Pelikhova

Geograafiaõpetaja
yulia.pelikhova@ahtmepk.edu.ee


Olga Portnova

Muusikaõpetaja
olga.portnova@ahtmepk.edu.ee


Tamara Põlevina

Sotsiaalainete õpetaja
tamara.polevina@ahtmepk.edu.ee


Külli Raidma

Eesti keele õpetaja
kylli.raidma@ahtmepk.edu.ee


Anna Rassadina

Keemiaõpetaja
anna.rassadina@ahtmepk.edu.ee


Svetlana Rolitš

Matemaatikaõpetaja
svetlana.rolits@ahtmepk.edu.ee


Albina Rževskaja

Õppejuht 5-9 klassid
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Marianna Samoilova

Eesti keele õpetaja
marianna.samoilova@ahtmepk.edu.ee


Tatjana Shtikkel

Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Kunstiõpetaja
tatjana.shtikkel@ahtmepk.edu.ee


Marika Trei

Keelekümbluse õppejuht
Inimeseõpetuse õpetaja
+372 58052486
marika.trei@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Sergey Tuzhilin

Füüsikaõpetaja
sergey.tuzhilin@ahtmepk.edu.ee


Katrin Veber

Eesti keele õpetaja
katrin.veber@ahtmepk.edu.ee


Marje Veiser

Geograafiaõpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Kunstiõpetaja
marje.veiser@ahtmepk.edu.ee


Jekaterina Voronova

Õppejuht 1-4 klassid
Algklasside õpetaja
+372 55526844
jekaterina.voronova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Liudmyla Yemelianchenko

Sotsiaalainete õpetaja
liudmyla.yemelianchenko@ahtmepk.edu.ee


Vladimir Zubkov

Tehnoloogiaõpetaja
vladimir.zubkov@ahtmepk.edu.ee


Ljudmilla Šepeleva

Algklasside õpetaja
ljudmilla.sepeleva@ahtmepk.edu.ee

Töötajad (11)

Natalja Lebedeva

Referent/Juhiabi
+372 3371891
sekretar@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Heli Lebedeva

Eesti keele õpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Majandusjuht
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee


Žanna Špeht

Pearaamatupidaja
+372 59818073
pearaamatupidaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, R 10:00-15:30

Liubov Savolaynen

Raamatupidaja
+372 3377805
raamatupidaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 13;00-15:30

Irina Memetova

Infojuht
Andmekaitsespetsialist
+372 55685435
infojuht@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00
kokkuleppel

Igor Landarski

Infolaborant
it@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Olga Lazonen

Raamatukoguhoidja
raamatukogu@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Aleksandra Buhvestova

Pikapäevarühma kasvataja
Raamatukoguhoidja
+372 59818106
aleksandra.buhvestova@ahtmepk.edu.ee


Valentina Krupeneva

Laborant
valentina.krupeneva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Natalja Ivanova

Peakokk
+372 59818102
sookla@ahtmepk.edu.ee


Galina Minkevich

Laohoidja
+372 59818102
laohoidja@ahtmepk.edu.ee

Kohtla-Järve Ahtme Põhikool

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine, parkla sissesõit on Õpetajate tänava poolt

Transport

Autobussid Nr 17, 28, 29, peatus Ahtme Gümnaasium

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.