Kohtla-Järve Ahtme Põhikool

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine, parkla sissesõit on Õpetajate tänava poolt

Transport

Autobussid Nr 17, 28, 29, peatus Ahtme Gümnaasium

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Laiendatud juhtkond Tugipersonal Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Marika Trei

Direktor
+372 3371892
+372 58052486
direktor@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Albina Rževskaja

Õppejuhi kt
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Laiendatud juhtkond (12)

Marika Trei

Direktor
+372 3371892
+372 58052486
direktor@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Albina Rževskaja

Õppejuhi kt
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Heli Lebedeva

Majandusjuht
Majandusõpetuse õpetaja
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee


Irina Memetova

Infojuht
Andmekaitsespetsialist
+372 55685435
infojuht@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00
kokkuleppel

Tatjana Tailakova

Sotsiaalpedagoog
+372 59818082
tatjana.tailakova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Nadežda Treiman

HEV õpilaste õppe koordineerija
+372 59818080
nadezda.treiman@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N: 8:00-16:00

Svetlana Putkonen

Projektijuht
svetlana.putkonen@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Anna Pirogova

Ringijuht
Huvijuht
anna.pirogova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
E-R: 8:00-16:00

Jekaterina Voronova

Algklasside õpetaja
jekaterina.voronova@ahtmepk.edu.ee


Svetlana Rolitš

Matemaatikaõpetaja
svetlana.rolits@ahtmepk.edu.ee


Anna Rassadina

Keemiaõpetaja
anna.rassadina@ahtmepk.edu.ee


Natalia Maier

Inglise keele õpetaja
natalia.maier@ahtmepk.edu.ee

Tugipersonal (5)

Tatiana Bolshakova

Karjäärinõustaja
tatiana.bolshakova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N: 11:00-16:00

Tatjana Tailakova

Sotsiaalpedagoog
+372 59818082
tatjana.tailakova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Nadežda Treiman

HEV õpilaste õppe koordineerija
+372 59818080
nadezda.treiman@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N: 8:00-16:00

Tatjana Vassiljeva

Logopeed
tatjana.vassiljeva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8.00-15.00

Jelena Šõšova

Koolipsühholoog
jelena.sosova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K: 8:00-16:00
N: 10:00-14:00
Õpetajad (44)

Siim Abner

Kehalise kasvatuse õpetaja
siim.abner@ahtmepk.edu.ee


Darja Bojetskaja

Loodusainete õpetaja
darja.bojetskaja@ahtmepk.edu.ee


Aleksandra Buhvestova

Abiõpetaja
aleksandra.buhvestova@ahtmepk.edu.ee


Natalia Bõstrova

Inglise keele õpetaja
natalia.bostrova@ahtmepk.edu.ee


Ilona Derbinova

Inglise keele õpetaja
ilona.derbinova@ahtmepk.edu.ee


Svetlana Derdessova

Matemaatikaõpetaja
svetlana.derdessova@ahtmepk.edu.ee


Tatjana Galašova

Algklasside õpetaja
tatjana.galasova@ahtmepk.edu.ee


Tatjana Golubovitš

Eesti keele õpetaja
tatjana.golubovits@ahtmepk.edu.ee


Niina Gorškova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
niina.gorskova@ahtmepk.edu.ee


Valentina Ivanova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivanova@ahtmepk.edu.ee


Valentina Ivantsova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivantsova@ahtmepk.edu.ee


Maryna Ivashchenko

Inglise keele õpetaja
maryna.ivashchenko@ahtmepk.edu.ee


Irina Jakovitskaja

Õpetaja HEV klassis
irina.jakovitskaja@ahtmepk.edu.ee


Olga Jeltsova

Algklasside õpetaja
olga.jeltsova@ahtmepk.edu.ee


Carmen Kond

Klassiõpetaja
carmen.kond@ahtmepk.edu.ee


Krista Kõrvemaa

Eesti keele õpetaja
krista.korvemaa@ahtmepk.edu.ee


Heli Lebedeva

Majandusjuht
Majandusõpetuse õpetaja
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee


Natalia Maier

Inglise keele õpetaja
natalia.maier@ahtmepk.edu.ee


Galina Maksimova

Ringijuht
galina.maksimova@ahtmepk.edu.ee


Olga Mesilane

Sotsiaalainete õpetaja
olga.mesilane@ahtmepk.edu.ee


Tatjana Misišina

Matemaatikaõpetaja
tatjana.misisina@ahtmepk.edu.ee


Inna Mällo

Kehalise kasvatuse õpetaja
inna.mallo@ahtmepk.edu.ee


Irina Nogina

Eesti keele õpetaja
irina.nogina@ahtmepk.edu.ee


Valentina Ohhapkina

Loodusainete õpetaja
valentina.ohhapkina@ahtmepk.edu.ee


Elena Papieva

Algklasside õpetaja
elena.papieva@ahtmepk.edu.ee


Natalja Pirogova

Abiõpetaja
natalja.pirogova@ahtmepk.edu.ee


Olga Portnova

Koorijuht
Muusikaõpetaja
olga.portnova@ahtmepk.edu.ee


Anzhelika Prokofeva

Pikapäevarühma kasvataja
+372 59818106
anzhelika.prokofeva@ahtmepk.edu.ee


Anna Rassadina

Keemiaõpetaja
anna.rassadina@ahtmepk.edu.ee


Svetlana Rolitš

Matemaatikaõpetaja
svetlana.rolits@ahtmepk.edu.ee


Albina Rževskaja

Õppejuhi kt
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Marianna Samoilova

Eesti keele õpetaja
marianna.samoilova@ahtmepk.edu.ee


Tatjana Shtikkel

Abiõpetaja
Ringijuht
tatjana.shtikkel@ahtmepk.edu.ee


Jelena Soroka

Õpetaja HEV klassis
jelena.soroka@ahtmepk.edu.ee


Marika Talli

Klassiõpetaja
marika.talli@ahtmepk.edu.ee


Sergey Tuzhilin

Ringijuht
Füüsikaõpetaja
Matemaatikaõpetaja
sergey.tuzhilin@ahtmepk.edu.ee


Maie Vaino

Klassiõpetaja
maie.vaino@ahtmepk.edu.ee


Katrin Veber

Algklasside õpetaja
Eesti keele õpetaja
katrin.veber@ahtmepk.edu.ee


Marje Veiser

Geograafiaõpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Kunstiõpetaja
marje.veiser@ahtmepk.edu.ee


Jekaterina Voronova

Algklasside õpetaja
jekaterina.voronova@ahtmepk.edu.ee


Liudmyla Yemelianchenko

Muuseumiõpetaja
Sotsiaalainete õpetaja
liudmyla.yemelianchenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Svetlana Zaynetdinova

Ringijuht
svetlana.zaynetdinova@ahtmepk.edu.ee


Vladimir Zubkov

Tehnoloogiaõpetaja
vladimir.zubkov@ahtmepk.edu.ee


Ljudmilla Šepeleva

Algklasside õpetaja
ljudmilla.sepeleva@ahtmepk.edu.ee

Töötajad (10)

Natalja Lebedeva

Referent/Juhiabi
+372 3371891
sekretar@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Heli Lebedeva

Majandusjuht
Majandusõpetuse õpetaja
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee


Irina Memetova

Infojuht
Andmekaitsespetsialist
+372 55685435
infojuht@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00
kokkuleppel

Igor Landarski

Infolaborant
it@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Olga Lazonen

Raamatukoguhoidja
raamatukogu@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Svetlana Putkonen

Projektijuht
svetlana.putkonen@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Anna Pirogova

Ringijuht
Huvijuht
anna.pirogova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
E-R: 8:00-16:00

Valentina Krupeneva

Laborant
valentina.krupeneva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8:00-16:00

Natalja Ivanova

Peakokk
+372 59818102
sookla@ahtmepk.edu.ee


Galina Minkevich

Laohoidja
+372 59818102
laohoidja@ahtmepk.edu.ee

Kohtla-Järve Ahtme Põhikool

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine, parkla sissesõit on Õpetajate tänava poolt

Transport

Autobussid Nr 17, 28, 29, peatus Ahtme Gümnaasium

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.