Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Töötajad Juhtkond

Ametikoht
 

Darja Bojetskaja

Loodusõpetuse õpetaja
Eesti keele õpetaja
darja.bojetskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:10-14:55

Natalia Bõstrova

Inglise keele õpetaja
natalia.bostrova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14:10-14:55
K kell 7:45-8:10

Tatjana Danilova

Muusikaõpetaja
tatjana.danilova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 15:00-15:30

Ilona Derbinova

Inglise keele õpetaja
ilona.derbinova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14:00-15:00 (4-6 klass)
N kell 15:00-15:30 (7 klass)
R kell 15:00-15:30 (9 klass)

Svetlana Derdessova

Matemaatikaõpetaja
svetlana.derdessova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, R kell 14:10-14:55

Anastassia Dõljan

Võõrkeelte õpetaja
anastassia.doljan@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 7:45-8:10

Tatjana Galašova

Algklasside õpetaja
tatjana.galasova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12:15-13:00

Niina Gorškova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
niina.gorskova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14:10-15:00

Valentina Ivanova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivanova@ahtmepk.edu.e

Vastuvõtuaeg:

R kell 7:45-8:10

Valentina Ivantsova

Vene keele ja kirjanduse õpetaja
valentina.ivantsova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 7:45-8:10

Irina Jakovitskaja

Eripedagoog
irina.jakovitskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13:30-14:00

Olga Jeltsova

Algklasside õpetaja
olga.jeltsova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13:15-14:00

Valentina Katušina

Matemaatikaõpetaja
valentina.katusina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14:10-15:00

Jelizaveta Komissarova

Algklasside õpetaja
Eesti keele õpetaja
jelizaveta.komissarova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, K kell 14:00-14:45

Hanna Kotenko

Inglise keele õpetaja
hanna.kotenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 7:45-8:10

Krista Kõrvemaa

Muusikaõpetaja
Eesti keele õpetaja
krista.korvemaa@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13:30-14:30

Inga Kütt

Klassiõpetaja
Eesti keele õpetaja
inga.kytt@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 14-16

Heli Lebedeva

Eesti keele õpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Majandusjuht
+372 5579965
majandus@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14:10-15:00 ja T kell 15:00-15:45
E-R kell 8:00-16:00

Maria Leshkovich

Inglise keele õpetaja
maria.leshkovich@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 7:45-8:10

Valentina Matsievska

Algklasside õpetaja
valentina.matsievska@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13:15-14:00

Olga Mesilane

Ühiskonnaõpetuse õpetaja
olga.mesilane@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 15:00-15:45
R kell 7:45-8:10

Tatjana Misišina

Matemaatikaõpetaja
tatjana.misisina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, R kell 14:10-15:00

Inna Mällo

Kehalise kasvatuse õpetaja
inna.mallo@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K, N kell 14:00-14:45

Irina Nogina

Eesti keele õpetaja
irina.nogina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14:10-14:55

Valentina Ohhapkina

Bioloogiaõpetaja
valentina.ohhapkina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T kell 7:45-8:10

Margarita Ossipenko

Abiõpetaja
Eesti keele õpetaja
margarita.ossipenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12:35-13:20

Elena Papieva

Algklasside õpetaja
elena.papieva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 12:15-13:00

Yulia Pelikhova

Geograafiaõpetaja
yulia.pelikhova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 15:00-15:30

Olga Portnova

Muusikaõpetaja
olga.portnova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 7:45-8:10

Tamara Põlevina

Sotsiaalainete õpetaja
tamara.polevina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:00-15:30

Anna Rassadina

Keemiaõpetaja
anna.rassadina@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 7:45-8:10

Larissa Rogaleva

Algklasside õpetaja
larissa.rogaleva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13:35-14:20

Svetlana Rolitš

Matemaatikaõpetaja
svetlana.rolits@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 7:40-8:10 ja 14:10-14:55

Albina Rževskaja

Õppejuht 5-9 klassid
Informaatikaõpetaja
+372 58501370
albina.rzevskaja@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
T kell 14:10-15:15

Marianna Samoilova

Eesti keele õpetaja
marianna.samoilova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:05-15:00

Tatjana Shtikkel

Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Kunstiõpetaja
tatjana.shtikkel@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:10-14:55

Marika Trei

Keelekümbluse õppejuht
Inimeseõpetuse õpetaja
+372 58052486
marika.trei@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
K kell 15:00-15:30

Sergey Tuzhilin

Füüsikaõpetaja
sergey.tuzhilin@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K kell 14:10-14:55

Marje Veiser

Geograafiaõpetaja
Käsitöö- ja kodunduseõpetaja
Kunstiõpetaja
marje.veiser@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, N kell 15:00-15:45

Jekaterina Voronova

Õppejuht 1-4 klassid
Algklasside õpetaja
+372 55526844
jekaterina.voronova@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
T kell 13:35-14:20

Liudmyla Yemelianchenko

Sotsiaalainete õpetaja
liudmyla.yemelianchenko@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14:10-14:55 (5-7 klassid)
T kell 15:00-15:45 (8-9 klassid)

Vladimir Zubkov

Tehnoloogiaõpetaja
vladimir.zubkov@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14:55-15:30
R kell 14:10-15:45

Ljudmilla Šepeleva

Algklasside õpetaja
ljudmilla.sepeleva@ahtmepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12:15-13:00