Koolielu

Huviringid


Huviringide töögraafuk LINK


KINNITATUD
Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli direktori
06.09.2021.a käskkirjaga nr 1-2/109

2021-2022 õa
Ringi nimetus Juhendaja Kabinet Klass E T K N R
Infoznaika Ljudmilla Šepeleva 18 3a         13.15 - 14.00
Technoliki Tatjana Galašova 17 3b        

8.15 - 9.00

11.15 - 12.00

Ajakirjanikud Niina Gorškova 37 6-8   14.00 - 15.00      
Ring X,Y,Z Olga Jeltsova 20 4b       13.15 - 14.00  
Teatriring Krista Kõrvemaa 12 2-4       14.05 - 14.50  

Robootika ProtoRing

Veebileht

Irina Memetova 30

2c-1

2c-2

2b-3

 

 

 

13.15 - 14.00

 

 

 

14.10 - 14.55

13.15 - 14

 

 

Värkvõrk Sergei Tuzhilin 26 4-9     15.00 - 16.00    
Robootika Külli Raidmaa 6 2.a 12.15 - 13.00        
Robootika Sergei Tuzhilin 31 5-9 13.00 - 16.00       14.00 - 16.00
Male Svetlana Zainetdinova   1-3   13.15 - 14.00   13.15 - 14.00  
Puumaalistuudio Galina Maksimova   1-6     11.35 - 17.30   11.35 - 17.30
Koor Olga Portnova 35, aula

1

2

3-4

 

12.15 - 13.00

 

 

 

 

12.15 - 13.00

13.15 - 14.00

 

 

 

Kunstistuudium Tatjana Shtikkel 42 1-4  

14.10 - 14.55

15.00 - 15.45

13.15 - 14.10

13.15 - 14.10

14.10 - 14.55

12.15 - 13.00

13.15 - 14.10

14.10 - 14.55

Loovuse töötuba Tatjana Shtikkel 42 5-9     15.00 - 15.45 15.00 - 15.45

15.00 - 15.45

16.00 - 16.45

Laserring Vladimir Zubkov 44 6-9     15.00 -  15.45 15.00 - 15.45 15.00 - 15.45
Ansambel Margarita Ossipenko aula           15.00 - 16.00

KINNITATUD
Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli direktori
06.09.2021.a käskkirjaga nr 1-2/109

2021-2022 õa
Ringi nimetus Juhendaja Kabinet Klass E T K N R
Infoznaika Ljudmilla Šepeleva 18 3a         13.15 - 14.00
Technoliki Tatjana Galašova 17 3b        

8.15 - 9.00

11.15 - 12.00

Ajakirjanikud Niina Gorškova 37 6-8   14.00 - 15.00      
Ring X,Y,Z Olga Jeltsova 20 4b       13.15 - 14.00  
Teatriring Krista Kõrvemaa 12 2-4       14.05 - 14.50  

Robootika ProtoRing

Veebileht

Irina Memetova 30

2c-1

2c-2

2b-3

 

 

 

13.15 - 14.00

 

 

 

14.10 - 14.55

13.15 - 14

 

 

Värkvõrk Sergei Tuzhilin 26 4-9     15.00 - 16.00    
Robootika Külli Raidmaa 6 2.a 12.15 - 13.00        
Robootika Sergei Tuzhilin 31 5-9 13.00 - 16.00       14.00 - 16.00
Male Svetlana Zainetdinova   1-3   13.15 - 14.00   13.15 - 14.00  
Puumaalistuudio Galina Maksimova   1-6     11.35 - 17.30   11.35 - 17.30
Koor Olga Portnova 35, aula

1

2

3-4

 

12.15 - 13.00

 

 

 

 

12.15 - 13.00

13.15 - 14.00

 

 

 

Kunstistuudium Tatjana Shtikkel 42 1-4  

14.10 - 14.55

15.00 - 15.45

13.15 - 14.10

13.15 - 14.10

14.10 - 14.55

12.15 - 13.00

13.15 - 14.10

14.10 - 14.55

Loovuse töötuba Tatjana Shtikkel 42 5-9     15.00 - 15.45 15.00 - 15.45

15.00 - 15.45

16.00 - 16.45

Laserring Vladimir Zubkov 44 6-9     15.00 -  15.45 15.00 - 15.45 15.00 - 15.45
Ansambel Margarita Ossipenko aula           15.00 - 16.00